O firmie

Firma zaczęła działalność w roku 2000, jako Przedsiębiorstwo handlowo usługowe Świat Rolet, natomiast  w roku 2019  zmieniliśmy formę działalności na Świat Rolet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Dla naszych klientów od początku istnienia na rynku zajmujemy się profesjonalnym doradztwem oraz aranżacją okien.

W naszej ofercie przedstawiamy nowoczesne, oryginalne i funkcjonalne produkty. Zapewniamy staranność przy wykonywaniu prac. Nasza oferta obejmuje wiele rodzajów tkanin do rolet – idealne do nowoczesnych okien z aluminium, drewna i PCV. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Udzielamy gwarancji na wykonane prace.

Świat rolet  Sp z o.o.  oferuje: rolety, żaluzje, moskitiery, markizy. Posiadamy szeroki asortyment tkanin, dodatków. Ponadto wykonujemy usługi serwisowe (montaż, naprawa, czyszczenie). Naszym Klientom zapewniamy profesjonalną obsługę techniczną, fachowy montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferowane przez nas produkty posiadają aprobaty techniczne i atesty. Współpracujemy z najlepszymi producentami rolet i żaluzji wewnętrznych. Każdy producent dokłada wszelkich starań aby produkcja jego wyrobów przebiegała w profesjonalnych warunkach. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować się do oczekiwań klienta.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.